ORGANIZACJA PRACY GRUP
Organizacja pracy w grupach 2023/2024
L.p. | Grupa | Godziny | Wychowawca |
1. | Promyczki /4l/ | 8:00 - 15:00 |
mgr Patrycja Krawczyk, |
2. | Biedronki /4l/ | 7:00 - 16:30 |
mgr Anna Sopel, |
3. | Kotki /4l/ | 7:00 - 17:00 |
mgr Beata Lipa, |
4. | Myszki /5l/ | 7:30 - 15:00 |
mgr Joanna Suszyńska - Matla, |
5. | Zajączki /5-6l/ | 8:00 - 15:30 |
mgr Urszula Komur, mgr Ewa Gaweł |
6. | Motyle /6l/ | 7:00 - 15:00 |
mgr Jolanta Hałat - Kwiecień, |
7. | Pszczółki /6l/ | 6:00 - 16:00 |
mgr Karolina Leśniewska, |
8. | Krasnale /3l/ | 6:30 - 16:30 |
mgr Monika Śmigas, |
9. | Muchomory /3l/ | 6:00 - 16:00 |
mgr Marta Grudzień, |
Zajęcia dodatkowe:
język angielski: zajęcia prowadzone we wtorki i czwartki
Pani Marta Grudzień:
I segment
Grupa Motyle( 6 latki) - wtorki i czwartki 9:00-9:30
Grupa Myszki( 5 latki)- wtorki i czwartki 10:00-10:30
Grupa Biedronki(4 latki)- wtorki i czwartki 9:45-10:00
Grupa Muchomory( 3 latki)- wtorki i czwartki 11:45-12:00
Grupa Krasnale (3 latki) – wtorki i czwartki 9:30-9:45
Pani Marta Grudzień:
II segment
Grupa Zajączki( 5,6 latki)- wtorki i czwartki 10:30-11:00
Grupa Koty( 5 latki)- wtorki 11:15-11:45 i piątki 11:00-11:30
Grupa Pszczółki( 6 latki)- czwartki 11:00-11:30 i piątki 11:30-12:00
Grupa Promyczki(4 latki)- wtorki i czwartki 11:15-11:45
Zajęcia z logopedą:
zajęcia prowadzone przez panią Karolinę Leśniewską
poniedziałki i wtorki godz. 11:30-14:00
zajęcia prowadzone przez panią Dorotę Węglarz
wtorki, środy, piątki godz. 10:00-12:00
czwartki godz. 9:00-13:00
Zajęcia z pedagogiem specjalnym: zajęcia prowadzone przez panią Martę Cierpiał (poniedziałki godz. 09.00-13:45 i czwartki godz. 09:00-13:45)
Zajęcia z psychologiem: zajęcia prowadzone przez panią Milenę Gala (poniedziałki godz. 08.00-13.30 i czwartki godz. 08:00-11:30)
zajęcia z fizjoterapeutą: zajęcia prowadzone przez panią Annę Wójcicką o (wtorki godz. 8:30-12:30)
Religia: zajęcia prowadzone przez panią Aleksandrę Nowakowską
poniedziałki:
Grupa Zajączki i Pszczólki (5-6 latki)- godz. 8:30-9:00
Grupa Motyle (6 latki) - godz. 9:20-9:50
Grupa Myszki (5 latki) – godz. 9:50-10:20
środy:
Grupa Zajączki i Pszczólki (5-6 latki)- godz. 10:00-10:30
Grupa Motyle (6 latki) - godz. 10:30-11:00
Grupa Myszki (5 latki) – godz. 11:00-11:30