Strona głowna  /  Imprezy
Imprezy
My to organizujemy...

ROK SZKOLNY 2018/2019

17.06.2019 W SALI WIDOWISKOWEJ ,,MUZA" W SOSNOWCU ODBYŁ SIĘ  26 FINAŁ MIĘDZYPRZEDSZKOLNEJ TWÓRCZOŚCI MUZYCZNEJ ,,NUTKA". NASZE  PRZEDSZKOLE REPREZENTOWAŁY: WIKTORIA D, WIKTORIA K, AMELKA, ANIA,ESTERA, ADA,MILA I OLA Z GRUPY ,,BIEDRONKI" W TAŃCU PT. ,,TANIEC  W DŻUNGLI"  POD OPIEKĄ ARTYSTYCZNĄ: PANI KARINY I PANA KAMILA.

Dnia 14.06.19 odbył się w naszym przedszkolu festyn rodzinny w ramach 40-lecia placówki dla dzieci i ich rodzin. Zadbaliśmy żeby nikt nie narzekał na nudę.Były różne atrakcje m.in oglądanie wozu policyjnego i strażackiego, parada motocykli z fundacji 'Dawcy Uśmiechu",  balonowe zoo p. Sylwii, kiełbasa z grila, pajda chleba ze smalcem, ciasta, malowanie twarzy, pokazy Pierwszej Pomocy WOPR oraz młodzieży z IX Liceum Ogólnokształcącego, warsztaty plastyczne, dmuchany zamek, loteryjka, zabawy integracyjne, dr. Clown, kocia zumba , mecz piłki nożnej,występy  klub tanecznego  La Cultura oraz występy naszych wychowanków.

28.03.2019  odwiedził nas tetrzyk ze sztuką ,, Złote dukaty"

21 marca 2019 uroczyście obchodziliśmy pierwszy DZIEŃ WIOSNY.

Przedszkolaki radośnie witały wiosnę i żegnały zimę. Dzieci głośno i wesoło witały wiosnę – piosenkami, tańcami, zagadkami o zwiastunach wiosny. Na zakończenie dzieci w uroczystym orszaku z zielonym “Gaikiem – maikiem” przemaszerowały wokół przedszkola.

04.02.2019 ODWIEDZIŁ NAS TEATRZYK ,,SKRZAT" Z KRAKOWA ZE SZTUKĄ

,,4 MILE ZA PIEC"

16.01.2019 W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBYŁA SIĘ ZABAWA KARNAWAŁOWA- OTO KRÓTKA FOTORELACJA:

3-4-LATKI

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem był zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Kolejny rok nasze przedszkole brało udział w Wielkiej Orkiestrze Wielkiej Pomocy. Pomagaliśmy przygotowując ciasta , pierniczki przez rodziców i dzieci, udział w kiermaszu, licytacjach.  Zaprosiliśmy też wolontariuszki , które malowały dzieciom buzie oraz pirata z Karaibów. Dzieci występowały na wielkiej scenie w Hali Dorian w Sosnowcu. Tańczyły poloneza i śpiewały piosenkę pt. "Hymn dzieci".Przygotowaliśmy również własnoręcznie wykonane serca przez dzieci i rodziców.Atmosfera była niesamowita, wszyscy świetnie się bawili

11.12.2018r  oglądaliśmy teatrzyk „O babci i krasnalu”

26.11.2018r. -Dzień misia w grupach "Stokrotki" "Biedronki" i "Krasnale"

W dniu 23 listopada dzieci z grup: Motylki, Muchomorki i Pszczółki spotkały się na uroczystości z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.

23 LISTOPADA PRZEDSZKOLAKI Z GRUP: ,,KOTKI" I ,,MYSZKI" WSPÓLNIE UCZCIŁY

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

SPOTKANIE Z ILUZJONISTĄ

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI OBCHODZILIŚMY W NASZYM PRZEDSZKOLU I NIE TYLKO..:

09.11.2018 ,,KOTKI" I ,,MYSZKI" WSPÓLNIE UCZCIŁY ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Grupa „Krasnale” wzięła udział w pierwszym etapie Gali Pieśni Patriotycznej i udało nam się zakwalifikować do występów na uroczystym koncercie, który odbędzie się w  Sali Widowiskowo- koncertowej Muza – W grudniu.

Wystąpimy z pieśnią – „ Czerwone Jabłuszko”.

FILM Z GALI PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ:

W dniu 26.10. najstarsze grupy : ,,Biedronki" , ,,Krasnale", i ;;Stokrotki" uczestniczyły w zabawie jesiennej.  Dzieci brały udział w specjalnie dla nich przygotowanych konkursach jesiennych: w rzucie kasztanem do celu, w odgadywaniu jesiennych zagadek, w rozpoznawaniu jej owoców przez dotyk , dodawaniu i odejmowaniu liści... Śpiewały i tańczyły  z liściem na głowie i świetnie się przy tym bawiły. Nie zabrakło dyplomów i słodkich podziękowań  za przepiękne stroje.

Teatrzyk "O rybaku i złotej rybce"

O tym, że jesień jest jedną z najpiękniejszych pór roku ze względu na swoje bogactwo barw wiedzą i duzi i mali. W naszym przedszkolu Pani Jesień była równie piękna.

5 października Zajączki i Promyczki zaprosiły Panią Jesień do wspólnych zabaw.

26.09.2018 PRZEDSZKOLAKI Z GRUP: ,,KOTKI" I ,,MYSZKI"  NA WSPÓLNEJ UROCZYSTOŚCI POWITAŁY PANIĄ JESIEŃ

20.09.2018 WSZYSTKIE PRZEDSZKOLAKI OBCHODZIŁY UROCZYŚCIE
,,DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA", OTO KRÓTKA FOTORELACJA